Říjen 2006

KLUCI

31. října 2006 v 18:37 | LEO |  SUPERSTAR
aleš burketroman lasota
Devatenáctiletý lamač dívčích srdcí Aleš, který si nechá říkat Dex, se do SuperStar přihlásil proto, aby si dokázal, že má na víc. "Minulý rok SuperStar mi nevyšel kvůli mé vlastní chybě." Je z Chomutova a jeho šťastným číslem je 9. Jeho nejoblíbenější českou písničkou je Tabáček od skupiny Chinaski. Po castinzích změnil názor na moderátora Leoše Mareše. Patří teď mezi jeho oblíbené celebrity.

Dvacetiletý Roman s přezdívkou Skipy je z Českého Těšína a má rád sportovní přenosy v televizi. V životě už měl mnoho úspěchů se sborem a kvartetem. Proč se přihlásil do SuperStar? "Nevím, uvidíte sami." Idoly tohoto mladého nadějného zpěváka jsou Craig David a Dan Bárta. Rád jí těstoviny a pije džus s vodou. Porota jeho hlas nazvala "zajímavým chraplákem". Ve volných chvílích jezdí na kolečkových bruslích a hraje míčové hry.
zbyněk drdamartin ševčík
Profesor Klezla, když ho slyšel, prohlásil: "Mně jste se velice líbil. Pokud budete šikovný, budete jeden z finalistů." Devatenáctiletý mladíček Karlových Varů se zdá zakřiknutý a stydlivý, ale když začne zpívat, je najednou jako v jiném světě. Do SuperStar se přihlásil, protože na to má. Jeho idolem je Phill Collins.

Blíženec "Ševa", jak si sedmnáctiletý mladík říká, je z Kozlovic na Severní Moravě. Jeho šťastné číslo je tři a nejradši má pizzu. Vyhrál regionální a celostátní soutěž ve zpěvu. Do SuperStar se přihlásil, protože si myslí, že za poslední léta dosáhl dobrých výsledků ve zpívání. Mezi jeho idoly patří John Lennon a Richard Krajčo. Ve volném čase se kromě zpívání věnuje také kopání do míče. Hraje fotbal za FC Kozlovice.
david spilkajaroslav parci
Dvacetiletý "Dave" z Olomouce nejen zpívá, ale jeho velkým koníčkem je brazilský bojový tanec capoeira. Ani sám neví proč se přihlásil do SuperStar. "Kamarádi mě tlačí, že na to mám." Zdá se, že je to pravda. Nesnáší rajskou omáčku, ale s chutí si dá vepřoknedlozelo. Přiznává, že nemá svůj idol, ale inspiruje ho spousta muzikantů.

Jarda je ze slovenských Kopčan a je nejstarším účastníkem třetího ročníku - je mu 26 let. Jeho šťastným číslem je sedmička. Ondřej Hejma řekl: "U mě jsi zpěvák a měl by jsi postoupit." Zpívání je jeho sen a ten sen si chce splnit prostřednictvím SuperStar. Zatím se mu vede. Líbí se mu štíhlé brunetky s větším poprsím. Úspěchem pro něj velký aplaus a vděk od lidí, kterým zpívá.
robert danieljan kříž
Slovenský Tom Jones nepřišel do SuperStar zkoušet jestli na to má nebo ne. "Znám svoje možnosti a tohle je vynikající příležitost upozornit na ně hudební vydavatelství." A zatím předvedl, že na to opravdu má. Robert se narodil ve znamení berana a jeho šťastným číslem je osmička. A dámy pozor! Líbí se mu všechny ženy. Jako jediný si v divadle troufl na písničku This love od Maroon 5. Poslala ho do semifinále.
Ondřej Hejma: "Já myslím, že je to na postup." Jednadvacetiletý Honza je z Českých Budějovic a narodil se ve znamení panny. Zpěv není jeho jediným koníčkem. Rád také tančí a to, že mu to jde dokazuje zlatá medaile ve Street dance. Dámy, ale volný není. Jeho přítelkyní je loňská finalistka Míša Nosková. A proč i on šel do SuperStar? "Protože jsem skromný, charismatický, vysoký, mám obě oči stejně barevné a jsem výjimečný a zpívám."
jan kopečnýmichal michajlec
"Já Vás vidím ve finále, perspektivní, máte všech 5P," řekl mu kat Klezla po jeho prvním vystoupení před porotou. A to už něco znamená. Honzovi je sedmnáct let, bydlí v Hrdějovicích blízko Hluboké nad Vltavou a jeho šťastnými čísly jsou 3, 8, 9. A proč SuperStar? "Myslím si, že bych byl určitým přínosem pro tuto soutěž. Několik lidí mi řeklo, že mám určité charisma a to si myslím je pro SuperStar nezbytné. A nakonec to, že jsem se už od malička účastnil několika soutěží. V těchto soutěžích jsem se pohyboval v popředí na stupních vítězů."

Dvaadvacetiletý "Mišák" z Mladé Boleslavi, který věří číslu 11 a narodil se ve znamení Ryb, se při castingu líbil nejen Iloně Csákové, ale profesoru Klezlovi: "Výběr repertoáru je zajímavý, hlas také." S kapelou pořádají amatérské koncerty. "Umím zpívat a mám na to něco dokázat v životě." Michal idol nemá, ale uznává zpěváky jako jsou Anastacia, Fredie Merkury, Dan Bárta a další. Mimo zpívání se zajímá i o sport. Hraje totiž závodně plážový volejbal.

HOLKY

31. října 2006 v 18:34 | LEO |  SUPERSTAR
Barbora ZemanováSoňa Pavelková
Barbora je Štír, přijela ze Svojšína . Miluje Pizzu ale ne Margaritu - nesnáší totiž rajčata. Jejímu uchu lahodí Richard Krajčo , Gaia Mesiah a Aneta Langerová. Nesnáší lhaní,plané sliby, zlost a netolerantnost. Vyhrála soutěž Karlovarský hlas 2006. Ilona Csáková o ní řekla: " Nedokážu popsat, co mě zaujalo v hlase, ale něco v tobě dřímá". A jak tráví volný čas? Se svým pejskem, na kole nebo koncertuje se svou kapelou.

I Zlín má v semifinále svého zástupce! 15-ti letá "ryba" Soňa má z českých a slovenských interpretů ráda Lucii Bílou a Daru Rollins, v jídle dává přednost Číně. Plave, lyžuje, hraje nohejbal a také bowling. Muž jejich snů musí být tolerantní, vtipný, upřímný a pozor - žádná vyžle. Diváky by kromě zpěvu chtěla zaujmout uklizeným pokojíčkem, což je prý její největší vzácnost
Leona ČernáKarolína Pavlíková
Závist a vypočítavost nenávidí Leona Černá.Zato miluje skupinu Sto zvířat a brambory z tvarohem. Ráda tancuje a doma má dva milé společníky - pejsky.V loňském ročníku postoupila až do "druhé šance", diváky chce zaujmout "momentální náladou" . A víte, co o 25 -leté Leoně z Prahy řekla porotkyně Ilona? "Dyť je rozkošná" !

Narodila se ve znamení Štíra Není tedy divu, že její skupinou č.1 jsou Scorpions. Přijela z Poličky a říkají ji Kája, Karol nebo Kájuška. Nesnáší vepřo-knedlo-zelo, ale rajskou omáčkou jí neurazíte! Nemá ráda neupřímnost a závist . Diváky chce zaujmout bezvadnou hrou na piano. Ovšem ovládá i jiné nástroje - hraje na kytaru a dokonce i na saxofon!
Tereza NajdekrováPetra Hlávková
Z Prahy přišla do SuperStar dvacetiletá Tereza. Její šťastné číslo je 7 a narodila se ve znamení Vodnáře. Oblíbeným čtivem jsou jí kuchařky, asi hlavně ty italské. Miluje totiž pizzu. Doma má pejska, zajíce a andulku Eagla.Když se zrovna nestará o svůj početný zvěřinec, jezdí na kole, plave a chodí na rockové koncerty.Má ráda petra Bendeho, Kamila Střihavku a Petra Koláře.Diváky chce zaujmout dobrou náladou a také by jim nakonec něco ráda upekla!

Tož tu máme jednu Brňanku! Je jí devatenáct , její šťastné číslo je 4 a poslouchá jazz, blues, swing a rock. Na své kontě už má jeden neobvyklý úspěch - byla v top 10 v ruské pěvecké soutěži! Ráda mlsá jahody a také jahodový džus. Za své domácí zvíře považuje bratra a kromě něj doma také chová zrzavého kocoura. Její oblíbenou zpěvačkou je Lucie Bílá.
Eva KrutákováEliška Faicová
Za domácího mazlíčka má papouška Pepu. Určitě se s ním dělí o o své nejoblíbenější jídlo - těstoviny. Petr Bende, Matěj Rupert, Dan Bárta - to jsou její oblíbení zpěváci. Jak si představuje ideálního partnera? Nemá vyhraněný vkus, ale měl by být chytrý, zábavný, upřímný . Jej jí 17 let , narodila se ve znamení Blíženců a každé vystoupení před diváky je pro ní úspěchem.

Už tě nemiluju! Ne, to jistě neříká Eliška často - je to jen název její oblíbené povídky. Přijela z Českých Budějovic, je jí 20 let a u lidí ji vadí, když říkají nesmysly a pak si je ani neumí obhájit.Miluje dobré jídlo - takové vepřo-knedlo-zelo si určitě dává hned se šesti! Když by si na něm pochutnávala třeba s Danem Bártou, Kamilem Střihavkou či Madonou, nebyla by proti! A co teprve, když by jim k tomu hrál jazz nebo rock!
Zuzana VlčekováBarbora Opplová
Zuzu! Tak říkají Zuzaně Vlčekové . Přijela ze Slovenska , je jí 19 a jejím souvězdím jsou Ryby. Její oblíbené jídlo je rýžový nákyp. Co opravdu nesnáší, to je lidská přetvářka a rajská polévka! Ráda by se setkala s Hanou Hegerovou, má ráda Helenu Zeťovou a Vlastu Horvátha.A teď Pozor! Je vítězkou mezinárodní soutěže "Zlata Črievička Slovakiafest" a soutěže "Nové tváre slovenského jazzu.

Barbora má na svém kontě již jeden titul "absolutního vítěze" a to v soutěži "Kralupský slavík" ! Narodila se před 20-ti lety ve znamení Býka . Má ráda Pink, Anetu Langerovou a Petra Bendeho. Víte jaké je její oblíbené jídlo? No přece šťavnaté!!! Doma má celý zvěřinec - pejska, kočky, papouška i želvu. Ráda by také diváky zaujala hrou na klavír.

ZVÍŘECÍ SMAJLÍCI

12. října 2006 v 17:54 | LEO |  SMAJLÍCI