KLUCI

31. října 2006 v 18:37 | LEO |  SUPERSTAR
aleš burketroman lasota
Devatenáctiletý lamač dívčích srdcí Aleš, který si nechá říkat Dex, se do SuperStar přihlásil proto, aby si dokázal, že má na víc. "Minulý rok SuperStar mi nevyšel kvůli mé vlastní chybě." Je z Chomutova a jeho šťastným číslem je 9. Jeho nejoblíbenější českou písničkou je Tabáček od skupiny Chinaski. Po castinzích změnil názor na moderátora Leoše Mareše. Patří teď mezi jeho oblíbené celebrity.

Dvacetiletý Roman s přezdívkou Skipy je z Českého Těšína a má rád sportovní přenosy v televizi. V životě už měl mnoho úspěchů se sborem a kvartetem. Proč se přihlásil do SuperStar? "Nevím, uvidíte sami." Idoly tohoto mladého nadějného zpěváka jsou Craig David a Dan Bárta. Rád jí těstoviny a pije džus s vodou. Porota jeho hlas nazvala "zajímavým chraplákem". Ve volných chvílích jezdí na kolečkových bruslích a hraje míčové hry.
zbyněk drdamartin ševčík
Profesor Klezla, když ho slyšel, prohlásil: "Mně jste se velice líbil. Pokud budete šikovný, budete jeden z finalistů." Devatenáctiletý mladíček Karlových Varů se zdá zakřiknutý a stydlivý, ale když začne zpívat, je najednou jako v jiném světě. Do SuperStar se přihlásil, protože na to má. Jeho idolem je Phill Collins.

Blíženec "Ševa", jak si sedmnáctiletý mladík říká, je z Kozlovic na Severní Moravě. Jeho šťastné číslo je tři a nejradši má pizzu. Vyhrál regionální a celostátní soutěž ve zpěvu. Do SuperStar se přihlásil, protože si myslí, že za poslední léta dosáhl dobrých výsledků ve zpívání. Mezi jeho idoly patří John Lennon a Richard Krajčo. Ve volném čase se kromě zpívání věnuje také kopání do míče. Hraje fotbal za FC Kozlovice.
david spilkajaroslav parci
Dvacetiletý "Dave" z Olomouce nejen zpívá, ale jeho velkým koníčkem je brazilský bojový tanec capoeira. Ani sám neví proč se přihlásil do SuperStar. "Kamarádi mě tlačí, že na to mám." Zdá se, že je to pravda. Nesnáší rajskou omáčku, ale s chutí si dá vepřoknedlozelo. Přiznává, že nemá svůj idol, ale inspiruje ho spousta muzikantů.

Jarda je ze slovenských Kopčan a je nejstarším účastníkem třetího ročníku - je mu 26 let. Jeho šťastným číslem je sedmička. Ondřej Hejma řekl: "U mě jsi zpěvák a měl by jsi postoupit." Zpívání je jeho sen a ten sen si chce splnit prostřednictvím SuperStar. Zatím se mu vede. Líbí se mu štíhlé brunetky s větším poprsím. Úspěchem pro něj velký aplaus a vděk od lidí, kterým zpívá.
robert danieljan kříž
Slovenský Tom Jones nepřišel do SuperStar zkoušet jestli na to má nebo ne. "Znám svoje možnosti a tohle je vynikající příležitost upozornit na ně hudební vydavatelství." A zatím předvedl, že na to opravdu má. Robert se narodil ve znamení berana a jeho šťastným číslem je osmička. A dámy pozor! Líbí se mu všechny ženy. Jako jediný si v divadle troufl na písničku This love od Maroon 5. Poslala ho do semifinále.
Ondřej Hejma: "Já myslím, že je to na postup." Jednadvacetiletý Honza je z Českých Budějovic a narodil se ve znamení panny. Zpěv není jeho jediným koníčkem. Rád také tančí a to, že mu to jde dokazuje zlatá medaile ve Street dance. Dámy, ale volný není. Jeho přítelkyní je loňská finalistka Míša Nosková. A proč i on šel do SuperStar? "Protože jsem skromný, charismatický, vysoký, mám obě oči stejně barevné a jsem výjimečný a zpívám."
jan kopečnýmichal michajlec
"Já Vás vidím ve finále, perspektivní, máte všech 5P," řekl mu kat Klezla po jeho prvním vystoupení před porotou. A to už něco znamená. Honzovi je sedmnáct let, bydlí v Hrdějovicích blízko Hluboké nad Vltavou a jeho šťastnými čísly jsou 3, 8, 9. A proč SuperStar? "Myslím si, že bych byl určitým přínosem pro tuto soutěž. Několik lidí mi řeklo, že mám určité charisma a to si myslím je pro SuperStar nezbytné. A nakonec to, že jsem se už od malička účastnil několika soutěží. V těchto soutěžích jsem se pohyboval v popředí na stupních vítězů."

Dvaadvacetiletý "Mišák" z Mladé Boleslavi, který věří číslu 11 a narodil se ve znamení Ryb, se při castingu líbil nejen Iloně Csákové, ale profesoru Klezlovi: "Výběr repertoáru je zajímavý, hlas také." S kapelou pořádají amatérské koncerty. "Umím zpívat a mám na to něco dokázat v životě." Michal idol nemá, ale uznává zpěváky jako jsou Anastacia, Fredie Merkury, Dan Bárta a další. Mimo zpívání se zajímá i o sport. Hraje totiž závodně plážový volejbal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

KOMU FANDÍTE ZE SUPERSTÁR KLUKŮM?

ZBYNĚK DRDA 45.5% (5)
DAVID SPILKA 18.2% (2)
ROMAN LASOTA 18.2% (2)
MARTIN ŠEVČÍK 18.2% (2)

Komentáře

1 Martina Bůžková Martina Bůžková | E-mail | 12. května 2007 v 19:16 | Reagovat

Nejlepší je Spilka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama